Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Dridhet Veni (Feat. G.b & E.g.n)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intreo : YeaHh,,,Eyo...2010...here we go...eYo...Is Write Her Now ....E.G.N....G.B..yo...SiVi....T.G.F.S ...Production...Common Yeahh..

G.B...

Yeah Shum Nice
Po Digjet Kjo Nat
Jam Vertet Shum Fly
Dhe Do Ti Nxjerr FlaK

Me SiVi-G Nkrah
Rrepoj Dhe S'ndaloj
Me Pelqen Tju Sistemoj
Fjal Tbukra Tju Tregoj

E.G.N Rrespekte
Nje Got Per Ty e Kthej
Je Shum Nam Vllau Im
Bashk Me Ty Po Shperthej

Kerceni Pa Mbarim
Se Kjo Nat O e Gjat
Jam Rrethuar Gjithandej
Me Goca Smlejn Rehat

Derdhet Gota Tundet Goca
Bashk Me Ritmin Qe s'ndalon
Buzesh Ajo Para Meje
Po Skam Aspak Emocjon

I Them 2 Fjal Te Veshi
Dhe Cohem Te Kercej
Duke Ledhatuar Ngadal
Me KerCim e Zhgenjej

Por Nata Nuk Mbaron
Po Digjet Cdo Gjo Ne Ket Club
Te Gjith Po Kercejn
Te Gjith Jan Ber Tap

Kan Humbur Kontrrollin
SHum Nqef JAn Te Gjith
Keshtu Ja PAfsha PErher
Te Kerceni Ne Pist

SiVi & E.G.N ( Ref)..

SOnte Do Te Dridhet Veni
Se Gjithmon Lart Do Jemi
GJithmon Kur Na Po Vim
Nga Nji Hit Ne Po e Bim (x2)

E.G.N...

GJithmon Kur Jena N'Club
Tgjith Ja Bojn (What?)
Dridhet Ambjenti
e Femrat Jan Shum Hot

Muzika Shum e Nalt Qe
Ti Merr MEnt
Hajde Cohuni Tgjith Nkom
se Kshu Ka Lezet

Gjithmon Prezencen
E kom RreThu Me V.I.P
Normal Se Kom N'krah
SiVin Dhe G.B

Tirona RaPer CiTy
Per Ne Jo Nuk Ka NDalim
Hajde NaCu Ta Kallim
Edhe KEt Veshtrim

Femrat Ktu Sot
Te Cokan Shum N'Stres
Tgjitha Shum Nice Dhe PErfekt

Tavolina Full N'pije
Qe Te Japin Shum Efekt
Kjo Nat Nuk NDalet Ktu
Se Femrat Jan Terbu

Hajde Nacu Ta KAllim Edhe KEt Nat
Hajde Femra Ti Japim Vetem Start
Hajde Dj Jepi Vetem PlaY
se veni sot u dridh
Dhe Un Jom Shum Ok ( Bitch)

SiVi & E.G.N ( Ref)..

SOnte Do Te Dridhet Veni
Se Gjithmon Lart Do Jemi
GJithmon Kur Na Po Vim
Nga Nji Hit Ne Po e Bim (x2)

SiVi ...

Bounc Bounc In The Club
Ja Ku Jena Ktu U Rikthyem PraaaP
Hajde LArt Tju SHof Si GJithmon
SiVi -G U Rikthye N'mikrofon

HitIn Veje
Po Deshe Ngreje
Volumin Nmaximum
Cdo Gje Shpertheje

Cdo Gjo Do e Ngrejm
Gjithmon Do Shperthejm
Kujt si Pelqen
N'ven DO I Lejm

Super Style
Si Gjithmon Un Vi
E.G.N G.B
N'krah me GanGsta Family

Se Di Pse Gjithmon
Po Vi Fuqishem
Nen efektin e Alkolit
V.I.P Te Pranishem

N'sken Jom Sot
Spo Nigjoj Se Ca Po Thu
Me Ket Rim Un Po Rrepoj
e Njeri Sme NDal Mu

Po i Jap Fund Me Kaq
E Me Spo Vazhdoj
Gjithmon Do Jem Ktu
Kurr Sdo Ndaloj

SiVi & E.G.N ( Ref)..

SOnte Do Te Dridhet Veni
Se Gjithmon Lart Do Jemi
GJithmon Kur Na Po Vim
Nga Nji Hit Ne Po e Bim (x2)

SiVi & E.G.N ( Ref)..

Gb Do Te Dridhet Veni
E.G.N Lart Ne Jemi
SiVi Kur Na Vim
Nga Nji Hit Ne Po e Bim (x2)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/07/2010


Më Shumë Këngë Nga Sivi:


Komente 0


Sivi - Dridhet Veni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhet Veni".
3. Video është e këngës "Dridhet Veni", por nuk këndohet nga Sivi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.