Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Trishtimi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro : Yeah ....Ehe.....SiVi.....T.G.F.S Production .

aventurat na u mbyllen
nuk e di cf te bej
ej zemer ty te mendoj
ej zemer smund te t'harroj
Me Kujtohen gjerat e bukra
Qe ne bashk i kaluam
njeri tjetrin e afruam
sa shum u dashuruam
sikur koha te ndalonte
e perseri te ishim bashk
Cf na ndodhi nuk e di
qe ne nuk jemi prap
te mendoj cdo dit ne mendje te kam cdo nat
i kerkoi zotit arsye
pse me ty isha i pafat
me kujtohet fytyra jote
kur te kisha pran
si harroi ato lot
diten qe ne u ndam
ishim te lumtur
gjithcka ndodhi pa kuptuar
se di ku gabova ti per te me denuar
rruges kur te shoh
te hedh nje veshtrim
me kujtohenn lotet e tu
qe me sjellin vec pikellim

ref...x2
sa te doja zemra ime
ti me le te vetem
me solle vec trishtime
e tani mbaroi kjo dashuri
do tkem gjithmon ne zemer
se aty je vec ti

Pj.2
edhe pse nuk je pran meje
ne vetmi nuk do qaj
do kujtoj castet e bukura dhe ne zemer do te mbaj
fytyra jote engjellore
rrugen e jetes ma ndricoi
shpresat shum mu shtuan
por dashuria perfundoi
nuk e di a me urren
nuk e di cf ndjen tani
sado qe jam larg teje
po ne zemren time je vec ti
me pas e kuptova
qe ishe e kot per te vazhduar
une sjam ber per ty e ti sje ber per mua
por ti ishe e vetmja
qe plotesoi shpirtin tim
prania jote zemer e qetsonte shpirtin tim
te ofrova gjithka
nga kjo jeta ime
e tani rri mendoj
vec ne vajtime

Intro:Ej Shpirt ...Gjithmon do T'kem ne zemren TimE
Sado Qe Ti Ke Urrejtje Per Mua ....T.G.F.S ProDucTioN ...SiVi...

ref...x2
sa te doja zemra ime
ti me le te vetem
me solle vec trishtime
e tani mbaroi kjo dashuri
do tkem gjithmon ne zemer
se aty je vec ti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 03/07/2010


Sivi - Trishtimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trishtimi".
3. Video është e këngës "Trishtimi", por nuk këndohet nga Sivi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sivi:


Komente 0