Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skender Beck - Sa Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Gjithçka aty mbaroi
U mbyll dera!
Asgjë nuk ndryshoi,
As lulet kur i sjella!

Gjethet për tokë
Fluturonin lart nga era,
Asgjë përreth…
Veç kujtimet që i ktheva.

Sikur të kisha forcë
Kohën ta ktheja…

Çka tash?
S’e di!
Kah t’shkoj...
Pa ty?

Sa larg...
M’ike ti…
Kjo plagë
nuk njeh kufi

E zbrazët kjo jetë pa ty
Sa fjalë nuk t’i thashë n’sy!

Nuk t’i thashë n’sy!

Sa larg
M’ike ti…
Sa zgjat kjo vetmi
Sa fort më mungon ti
Sa fjalë nuk t’i thashë n’sy!
Skender Beck
Publikimi: 07/10/2022
Muzika: Skender Beck
Teksti: Skender Beck
Skender Beck - Vocals, Guitar
Andrew Timothy - Bass, Guitar
Brian Petry - Drums
Sound Engineered: Chris Wonzer
Recorded At Melrose Studios - Los Angeles
Starring: Florentina Beck
Directed: Skender Beck
Director Of Photography: Lekë Miftari
Costumography: Nalije LanajSkender Beck - Sa Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Larg".
3. Video është e këngës "Sa Larg", por nuk këndohet nga Skender Beck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skender Beck:


Komente 0