Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skender Buzoli - Ata Sy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A ki tash rrahati
Qe prishe di dashni
Veprove pa mendu
A deshirove kshtu?
Jo nuk e lam dit,
Erdh fundi pa e prit!
Dashuri me fat
Nuk mahet me inat

Ref:
Ata sy mu ata sy mkan mashkru
Mkan lendu mallkoj veten kur te pash
Tash shum te du shum te du

Tregom kan sod e ki
Kush tash tjep furzi
Ku isha xhith me ty
Shikoj vendet me sy
Jo kur stu kam nda
Ato ditet e renda
At kujtohet n‘mend
Kur tkam ardh un at wend

Ref:
Ata sy mu ata sy mkan mashkru
Mkan lendu mallkoj veten kur te pash
Tash shum te du shum te duPublikimi: 25/01/2018


Më Shumë Këngë Nga Skender Buzoli:


Komente 0


Skender Buzoli - Ata Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy".
3. Video është e këngës "Ata Sy", por nuk këndohet nga Skender Buzoli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.