Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skendo - Jetë E Zezë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

1 🔥

02/10/2019

2019-10-02T18:00:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jetë E Zezë" kënduar nga Skendo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Skendo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Iliret. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur djelli perendo
une nuk e shoh
bariu kur kendon
une nuk e degjoj
i mbyllur ne qeli
pran te djallit e zi
shtat dite e shtat nete
buke pa ngrene dhe uje pa pi

2x
O jete e zeze
qendro qendro
o zemere zeze
dot mos u dorezo

Kur ujqit ulurojn
nene mos u shqeteso
kur dridhmat me i degjon
per mua mos vajto
djalli me ka zene
dhe nuk me leshon
ne pranga me ka lidh
trurin m‘ a shelmos

4 x
O jete e zeze
qendro qendro
o zemere zeze
dot mos u dorezoKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet