Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skerdi - Kerkohemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kerkohemi".
3. Video është e këngës "Kerkohemi", por nuk këndohet nga Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skerdi - Kerkohemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Natën kërkohemi ne të dy
Ku do takohemi këtë radhë
Ditën degjohemi, bashke te dy
Sa do largohemi këtë radhë

Një univers që hapet
dhe nuk di ku do jesh
Një univers që mbyllet
dhe nuk di ku do jem

Dritat i ndezi ky qytet
Po aty ku je ti tani?
Fjalët humbasin pak nga pak
S'di më se çfare te them tani

Një univers që hapet
dhe nuk di ku do jesh
Një univers që mbyllet
dhe nuk di ku do jem

Jo nuk dua t'ia di
Nuk dua t'ia di
Jo nuk dua t'ia di
Nuk dua t'ia di

Natën kërkohemi ne të dy
Ku do takohemi këtë radhë
Fjalët humbasin pak nga pak
S'di më se çfare te them


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet