Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Skillz - Mallkimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkimi".
3. Video është e këngës "Mallkimi", por nuk këndohet nga Skillz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skillz - Mallkimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente

1 🔥

07/09/2012

2012-09-07T15:33:06+00:00Me ni qik u dashurova
veten teme e mashtrova
po nvet vete u menova
miniher ju afrova
hej oj ti qik shum nice te kokshe
hajde te une perni nat
se shum sweat te kokshe
eh une budalla sonte kom provim
e une tu nejt me qika
edhe tu i lyp kalim:

Ref:
Qikat pot mallkojn
veq ato pot garantojn
dashuri per qdo nat
per 12 or en shtrat.
Qikat pot mallkojn
veq ato pot garantojn
dashuri per qdo nat
per 12 or en shtrat


Ky tekst u dërgua nga T.k Lock   Adiatta
Më Shumë Këngë Nga Skillz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet