Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skillz - Ti Kqyr Un N'zo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Kqyr Un N'zo".
3. Video është e këngës "Ti Kqyr Un N'zo", por nuk këndohet nga Skillz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skillz - Ti Kqyr Un N'zo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

1 🔥

27/07/2009

2009-07-27T13:14:11+00:00Skillz 2009
Ti e kTi e kqyre un e nxo
Yeaahqyre un e nxo
Ahaa

Ledri:
Ledri hëë
e sheh kur vi
une jom vet n'rep i sheh ka tri..(3)
n`club une jom me tonat tu pi
m`doket vetja si n`fashion TV
femnat , nese sm`pelqejn nuk o problem
veq o problem nese s`ju pelqej e mu m`pelqen
po masi ky rast as 1here nuk vjen
femnat i ndrroj si HANA BAND
ma t`mirat shkojn me biznismena
fakulltetin e biznesit e kom kry
edhe pse me biznis s'merrna
ti pe din pse une vrena
kur kaloj n`rrug tonave ju ndrron tema boom
ti je n`ren tepëër-epëër
seks m`thirrin mu se jom i sakt n`vepëër
qasaj pi pelqej une edhe kerri yt
hmm kurgjo tjetëër.

REF 2x :
Ti e kqyre une e nxo, mu m`thot po e ty t`thot jo
Ti e kqyre une e nxo, mu m`thot po e ty skom koh.

Visari:
Visari hëë
o ka vjen me cash(kesh)
tonave ju pelqen se o i vesht
NICE une nuk foli shpesh
menihere m`thojn po ty t`thojn n`vesh
BYE le per tjeter dit tjeter dit ska
se e ka lon ajo me mu mu pa
ma then e qefin nuk ma prish pra
vete prej meje asnihere s`osht nda
as nihere s`ish pa me tjeter kon
asnjo tjeter se don
se secilin sekond veq mu m`menon
m`thirr n`telefon
edhe ma bon t`du shum (Zemer Zemer)
normal une e nxo PAK ma leht
se mu ma han edhe PAK ma shum
une krejt i kom komplet
edhe ka t`lyp ajo nuk ka si un.

REF 2x :
Ti e kqyre une e nxo, mu m`thot po e ty t`thot jo
Ti e kqyre une e nxo, mu m`thot po e ty skom koh.

Ledri:
Qasaj qatje une pi pelqej
edhe po thot qe m`don mu
i rrihet veq kur jom une knej
n`shpi pa mu sdon me shku
(jo jë jë jë jo, jë jë jë jo)
3, 2 edhe 1here.

Ti e kqyre une e nxo, mu m`thot po e ty t`thot jo
Ti e kqyre une e nxo, mu m`thot po e ty skom koh.
LEDRI:mu mthot po e ty s'kom kohe


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë Këngë Nga Skillz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet