Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skillz - Ledri Freestyle In Car

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ledri Freestyle In Car".
3. Video është e këngës "Ledri Freestyle In Car", por nuk këndohet nga Skillz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skillz - Ledri Freestyle In Car  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

1 🔥

25/09/2011

2011-09-25T18:48:44+00:00Howw ap in kosovo yeHh...
grajn tiime

LEDRI: yeaA lisent
Ej kqyreni kush u kthy knej, ledri knej ti preke cd-en play pe vrej prishi qa gjej, i du regullat kur skom qka vrej kena do rend (phaaa)pjesen teme mere me mend skan nevoj me thon nxirini vet, secili vjen tash e di kush po vjen,nese thush sjom ma i miri veten e renn, n'fakt sko mu kon pa problem ulinu n'vend pritni kadale ta foli une ni send une ju qes prej teme se une jom fenomen zdini sju bjen me mend(bhaa bhaa bhaaa) se une boj rap muzik rugve veq po du me ju kallxu se bblla bllau ....

Kosovo 2008 we moving to brezovica po shkojm per skijimm eyy braaa braaa hahahaah hahaaha hahaaa


Ky tekst u dërgua nga Duart | Dukk!!   kjufest
Më Shumë Këngë Nga Skillz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet