Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skillz - Bone Veq Per Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bone Veq Per Mu".
3. Video është e këngës "Bone Veq Per Mu", por nuk këndohet nga Skillz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skillz - Bone Veq Per Mu  (Feat. Dj Creep & Maneak)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  26

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2010"

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Pjesëmarrëse në

VFM 2011

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

3 🔥

21/12/2010

2010-12-21T05:42:13+00:00(8x).
Shake what your mama give ya
Shake what what what
Shake what your mama give ya
Dj Creep
Maneeak
Skillzzaat ee eeej..

(Ref x2:)
Im a shake it shake it
Bone vec per mu
Im a shake it shake it
Qashtu qysh une du

LEDRI:
Vi e parkoj kerrin tem une midis qytetit
Krejt um njohin thojn uhh paska dal edhe LEDRI (H)
Se SSSSSSonte une nuk jom wet
Po m'pelqen se permas e paske si Gepek
Shake it Shake it Move it move it
Krejt kena mi qu pi gjumit
Menihere bonum mu me ik pi ktuhit
Mos ta nin veq DO IT DO IT
Dridhe qysh kom qef e din
Blleeu sa per inspirim
Spo foli
Bonja vetes Silent
Edhe trupin le n'Vibrim
Percjellum n'FLOW
Qa boj un me fjal
Ti me byth me bo
Deri sa t'dalim pi kontrolles
E s'munem me nal mo
NESE NUK T'NXEN GJUMI UNE T'NXO.

(x4)
Shake what your mama give ya
Shake what what what
Shake what your mama give ya
(Ref x2).
Im a shake it shake it
Bone vec per mu
Im a shake it shake it
Qashtu qysh une du

VISARI:

Cingerr Cingerr
Telefoni o ka t'bon
Ty Zemer
Spe din kush po t'thirr
Po t'del PRIVATE
veq jo me emer
Joom stilin UNDERCOVER
Lyp jo si une ska mo
M'pelqen ni femen
Ose trup si bombe
O vet me prek me explodu
BOOOOOM !
Qato jon
Vec per mu
Qato une
Shum i du
Thob qe lypin Slap
Une jau jep
Rraatatataaap
Pe percjell ritmin n'muzik
Une ju thom thom
Thoben teknik
Posht e nalt
Tu e livrit
Majt e Djatht
Tu e perserit
Mi merr mendt
Kur jom i pit
S'nalen pej nates en dit
Qatyne une ju thom
Ti je thob me TEKNIK !.

(x4)
Shake what your mama give ya
Shake what what what
Shake what your mama give ya
(Ref x2).
Im a shake it shake it
Bone vec per mu
Im a shake it shake it
Qashtu qysh une du

(x4).
Im a shake it shake it
E boj une vec per ty

LEDRI:

BBBBBBB
Bone vec per mu
BBBBBBB
Qashtu qysh une du
BBBBBBB
Bone vec per mu
BBBBBBB
E boj une vec per tyyyhhh


Ky tekst u dërgua nga Deenniiss A. Blakkai   Lordegzon0   albanacm   chronik   eeddiittaa   Ronaldo55   kjufest
Më Shumë Këngë Nga Skillz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet