Më mbaj mend (për 1 muaj)


Skillz - Dokna Mir

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dokna Mir".
3. Video është e këngës "Dokna Mir", por nuk këndohet nga Skillz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Skillz - Dokna Mir  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

7 🔥

20/08/2011

2011-08-20T13:17:39+00:00Ledri:
yee yeee po vjen originalli
publika jote ka dek per veti un vi i ngjalli
yee yee so beati po vokalli
pajtohu me mu kur t`thom e myti intrumentallin
oo e di shmek une jom
mos u qudit kur e sheh rrypin louis vuitton
se emrin Ledri eh mbiemrin Vula e kom
Po po po vula e kom jo jo jo louis vuitton
Le ato jon rrena kerrin ma tmir plus me mat miren mrena
si t`hi nclub kqyri cila o e jemja
jom SINGLE + kom mas shumti femna
Ledri me vetti ti merr
ajo mpërcjell si me kon qyteti twitter
vii ta boj - Kush je ti haver
reperat dridhën si mjav bo - shake it "gangster"

-
Skillz:x2
oo` a kom Faj qe dokna mirr ?
oo` a kom Faj qe dokna mirr ?
yeeah` ajo pom kqyr tinxa teje
yeeah` ajo pom kqyr tinxa teje (H)

Lady:
ti mbon mu nih seksii .. x4

Visari:
undercover si t vij meniher jam n'action
ajo me sy lyp me pas me mu conection
mu mdon se jom i mir e ty se ki lek shumm
ti gangster ama na jena t'paprekshem
beef -qysh dush ja bojm na
peace -qysh dush ja bojm na
Hustle me men e jo me muscle
ajo ngjitet te un si me kon na dyt dyt puzzle
yup yup une nuk kom faj
n'qytet temin sun e gjon edhe njo ma nice
yeap yeap jena na mat mdhajt
tona venet sillemi edhe non stop jena na high

Skillz:x2
oo` a kom Faj qe dokna mirr ?
oo` a kom Faj qe dokna mirr ?
yeeah` ajo pom kqyr tinxa teje
yeeah` ajo pom kqyr tinxa teje (H)

Lady:
ti mbon mu nih seksii .. x4


Ky tekst u dërgua nga Donelgeasy   ThisIsHit2   linna13   EnisiBoy
Më Shumë Këngë Nga Skillz:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet