Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Aka Problemi - Po Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa Ka Shoqnia Vlerr…Ti Vet Ki Me Vlersuu….

Reth Meje Jon Kejt T’Mirat ,Po Apet Mungon 1 Senn
Diqka Qe S’dij Me Thon, Mshtin t’Vertetes Mi Thon Rrenn
Kot Mundohem Me Zbulu,Se Aj Sen Nuk Egistonn
Gjithqka Qe Shoh Me Sy, Mu Pom Doket Iluzionn
I Deshprum Prej Jetes,Nese Shkoj Mo Nuk Ka Kthimm
PSe Deshira Dhe Stresi, Nuk e Kan T’njejtin Kuptimm

PSe Qdo Sen Qe Niset Mir, Osht Patjeter Mu Fundos
Skom Fuqi Edhe Pse Du, Smuj T’kalumen Me Varos
Um Vjen Keq Per Do Pytje, Qe Se Kan T’njejten Pergjigje
Jeta Mer Tjeter Kuptim, Kur Ki Bindje Me Ndergjegje
Dhe Syve Sju Besohet , Kur Ndodhin Sene Pa PRit
Zemra Qe Vun, Osht e Vetja Qe Nesrit Bon Dritt

Reff:x2
Po Du Me Kapen 1 Dor,Po Du Mi Pae 2 Sy
Po Du ME t’nie Tu fol, Tum Than Te Dua Vec Tyy
Po Du T’besojsh N’syt e Mii,Sa Nuk kom Ba Naj Gabimm
Po Du Tma Ngojsh Fjalen Edhe Pse Osht Pa Kuptimm

e Un Nuk Muj Me Ndryshu, Zdu Met Pa Ty Me Askan
Nese T’pelqej Qeshtu, Bujrum Kthehu Qe Ku Jamm
Shoqnia Shum ty Pot Dojn, Per Ty Qmos Ato Po Bojn
Per Mu Shum Sene Po t’Thojnn, n’Fund T’shohim Se Ku Dot Lojn
Kjo Dora Jeme Qe Me Vjet Priti,Me Kap Ni Dor
Pom Doket Mo Ka Met Vet, Sikur Lypsi Naper Bor

Kjo Fjal Thuhet Me Vjet, Dhe Shum Osht E Vertet
Qka T’ban Shoqnia Menja, Sta Ban Kerkushi n’Jett
Ni Sen Ta Thom Un Sigurt, Vertet Osht Qe Jom tu Vujt
Ket Zemer Qe e Pata Vec Per Ty e Para Rujtt
Nuk Muj Kurr Ti Haroj, Tmirat Qe Per Mu Qe I Bone
Edhe Ti Mos Harro, Qe Kesh Pjes e Jetes Tone

Reff:2x
Po Du Me Kapen 1 Dor,Po Du Mi Pae 2 Syy
Po Du Me T’nie Tu fol, Tum Than Te Due Veq Ty
Po Du T’besojsh N’sytt e Mii, Sa Nuk o Ba Naj Gabim
Po Du T’ma Ngojsh Fjalen, Edhe Pse Osht Pa Kuptimm

Qetu Kam Kall 1 Qiri, E Po Shrkuj hiq Sjom Rahat
Kur Pom Bjen N’men, At Qe e Du Un Nuk e Kom Ngat
Du Me Kon I Qelt n’Zemer, Po Goja Krejt Mu Ka Mshel
Smuj Mo Me Duru fjal, Qdo Merzi O Tu Na Shkel
Pse T’drejtit Vujn Saher, Shpesh Her Nalna Me Kujtu
E Pse Shoqnia Sodit, Krejt T’keqen Me Ta Mendu

e Dij Qe Ti M’don Mu, Dhe Asniher Nuk Ke Gabu
E Dij Qe T’kumm Lendu, Prej Shum Senev Tkam Largu
Kto Sene Krejt I Boj, Se Kam 1 Smuje Xhelozi
Kjo Smuje Si Ndodh Kujt , Pa e Pas Ket Dashuri
Koha Moti e Natyra, Krejt Nisnin Me Ndryshu
Un Ka Me Mbet I Njejti, Dej Sa Ty Ka Met Taku

Reff:x2
Po Du Me Kapen 1 Dor, Po Du Mi Pae 2 Sy
Po Du Me t’nie Tu fol, Tum Than Te Due Veq Ty
Po Du T’besojsh N’syt e Mi, Sa Nuk o Naj Gabimm
Po du Tma Ngojsh Fjalen, Edhe Pse Osht Pa Kuptim


Ky tekst u dërgua nga Shpressaa (33


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sokol Aka Problemi - Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Sokol Aka Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sokol Aka Problemi:


Komente 0