A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Sokol Gjakova - Haku Yt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2011

2011-12-16T20:31:38

Këngë e albumit:

"Pse U Ndame"

Këngë e albumit:

"Xixa Xixa"


Malli me ka marr me ti pa ata dy syt e tu
Malli me ka marr me te than zemer se te du
Malli me ka marr te me kthehesh te te them me fal
Malli me ka marr se pa ty nuk mun te jem i gjall

I vetmuar jam e hallin kush sma din
2 Pa ty asgje skam kthehu zemer ti

1 Ref...
Nuk di qfar haku per ty po laj...
Dikur i lumtur e tash po qaj
Nese ke zemer ti me kupto
Kthehu e me shero...

Fati im i keq m'ka percjell,me vite ne ket jet
Fati im i keq qenka shkruar pa ty me mbet vet
Malli me ka marr te me kthehesh te te them me fal
Malli me ka marr se pa ty nuk mun te jem i gjall

I vetmuar jam e hallin kush sma din...
2 Pa ty asgje skam kthehu zemer tii

2 Ref...
Nuk di qfar haku per ty po laj...
Dikur i lumtur e tash po qaj
Nese ke zemer ti me kupto
Kthehu e me shero.


Ky tekst u dërgua nga Lola
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019