Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Gjakova - As Nje Minut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Maturantet"

Komente

Asnjë Koment

28/03/2012

2012-03-28T14:04:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "As Nje Minut" kënduar nga Sokol Gjakova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Gjakova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sokol Gjakova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet