Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Soni Malaj - Vetem Pak


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2008

2008-07-03T19:47:33Vetem edhe pak
sa te sbardhi dita

fjalen do ta mbaj
lotet do ti thaj
me the, me ke asgje nuk na ndan
sa her qe me prek
gjdo gje ne kte jet
ndizet vetem kur ti shpirt me flet
sa her me ke then
gjumi s'me ka zen
ndalo, m'shiko
dhe me perqafo
zemeren ti ma the une jetoj atje
ky dit kjo bot ngjitet permbi re

dhe pak sa te z'bardji dita
me mbaj ne krah
trupin te ta ndjej
ti vetem edhe pak
sa te z'bardhi dita
gjdo perendim mori emrin tone
vetem edhe pak


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...