Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Soni Malaj - Dhe Pak Sa Te Zbardhi Dita


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2007

2007-05-14T13:16:36Fjalet do ta mbaj lotet do ti thaj
me the më ke asgje nuk na ndan
sa here qe me prek qdo qe ne ket jet
ndizet vetem kur ti shpirt me the
sa here me ke then gjumi sme ka zen
ndalo me shiko dhe me perqafo
zemren ti ma dhe une jetoja dje
ky det kjo bote ngjitet permbi re

dhe pak sa te zbardhi dita
me mbaj ne krah trupin tend ta ndjej
ti vetem edhe pak sa te zbardhi dita
qdo perendi mori emrin ton
ti vetem edhe pak .

fjalet do ta mbaj lotet do ti thaj
me the me ke asgje nuk na ndan
sa here qe me prek qdo qe ne ket jet
ndizet vetem kur ti shpirt me the
sa here me ke then gjumi sme ka zen
ndalo me shiko dhe me perqafo
zemren ti ma dhe une jetoja dje
ky det kjo bote ngjitet permi re

dhe pak sa te zbardhi dita
me mbaj ne krah trupin tend ta ndjej
ti vetem edhe pak sa te zbardhi dita
qdo perendi mori emrin ton
ti vetem edhe pak .


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...