Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Soni Malaj - Do Me Kerkosh


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2012

2012-08-04T18:14:47vetem nje shikim mjaftonte
te te njihja ty...
ndoshta ndoshta vetem sonte
do jetojm te dyy...

ti vetem me premtoooo
se neser do shkooosh
dhe asnjeher sdo kthehesh jo te me kerkosh...

ref: ne ne te dy kercenim , ne te dy defrenim, ne vetem genjenim, veq nje nat jo nuk mjafton...
ne ne diqka harruam ku vall u ngaterruam, sa shpejt u dashuruam ti me thua se me doooo....

kur degjoj frymarrjen tende zemra me ndalon, ta degjoj gjdo fjal me endje deri naten voooon...
jo jo ti mos mendo se neser do shkooosh se un e di do kthehesh prap te me kerkosh...


Ky tekst u dërgua nga  ellma
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...