Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Soni Malaj - Mesazh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/04/2014

2014-04-15T14:27:30Zgjohem ne mengjes me afshin tend
Gjysma e vetes sime me mungon
Sdu ta pranoj po e pranoj
nuk jam nuk je nuk ekzistojm

Dhe trupi do me ftohet ne kete nate
Ku jane prekjet e tua te me ngrohin prap
Tani nuk jam,nuk jemi ne
Sa ftohte kete nate,sa ftohte kete nate

ne cdo hap qe hedh (ne mendjen time je ti)
dua ty te harroj (po prap je ti)
sdua ta pranoj veten time nuk e di
dhe kur cdo gje e vogel ndodh ne cdo veprim pa ti
ndodhem nje moment midis teje dhe meje
nuk e di ne me doje a ne me urreje
se je ti ne keto vargje, ne keto nota
se je ti ,pa ty, nuk ka kuptim te te harroja

Cdo moment qe mar fryme(je ti)
Cdo moment qe jetoj(je vtem ti)
Je gjithcka,cfare kam
Plotesim i shpirtit tim
ja cfare dua
sdu ta humbas je vetem ti

Dua te shof dy syte e trembur,
dua te puth buzen e cmendur
dua te te shoh,
dua te te puth ty si atehere
*2 here kjo strofa

vetem nje moment degjo
dua te shoh,te njoh dua te di
je ti qe komplikon
je ti qe thua jo,
je ti qe thua po
dakort, po nuk mundem,
dakort te jem gjithmone
je ti qe ben jeten time
kompleks e
ndonjehere nuk me kupton
ndonjehre skupton as veten
po prap te urrej, te dua ne 1 kohe ,
kakohe qe te njoh babe,
dua te njoh babe

e Cdo moment qe mar frym
Cdo moment qe jetoj
Je gjithcka,cfare kam
Plotesim i shpirtit tim
ja cfare dua
sdu ta humbas je vetem ti


Ky tekst u dërgua nga  oriad
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...