Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - En La Intimidad

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "En La Intimidad".
3. Video është e këngës "En La Intimidad", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - En La Intimidad  (Feat. Jowell)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Jowell Y Randy

05/06/2018

2018-06-05T04:43:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "En La Intimidad" kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Soni Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Thalia. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Cuelgo mi miedo en un muro de mi habitacion
me miro al espejo y siento que es momento
exacto para dos
Siento ardor en las venas,
quemo mis penas
y me lanzo a la media noche como voy, como voy

Hoy voy a verte, voy a sentirte,
hoy me decido te voy a amar
voy a verte, voy a tenerte
voy a dejarte huellas en la intimidad
voy a verte, voy a tenerte
vas a tener mi vida en la intimidad, en la intimidad

Luces que viajan por lo oscuro de mi corazon
calles desiertas quedan en un sueno, vuelo de neon

Siento ardor en las venas,
quemo mis penas
y me lanzo a la media noche como voy, como voy

Hoy voy a verte, voy a sentirte,
hoy me decido te voy a amar
voy a verte, voy a tenerte
voy a dejarte huellas en la intimidad
voy a verte, voy a tenerte
vas a tener mi vida en la intimidad, en la intimidad

Hoy voy a verte, voy a tenerte,
hoy me decido te voy a amar
voy a verte, voy a sentirte
voy a dejarte huellas en la intimidad
voy a verte, voy a tenerte
vas a tener mi vida en la intimidad, en la intimidad

Voy a verte, voy a tenerte

Voy a verte, voy a tenerte
vas a tener mi vida en la intimidad, en la intimidadMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet