Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stela Brahimllari - Te Premtoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk te kam dashur si zjarri drurin
qe e kthen ne hi
nuk te kam ndjekur si bisha gjahun
qe preja te jesh ti
une isha klithma, perballe heshtjes je ti

Ti sme kuptove ne jete
te kete premtim
por mos kupto, fjale te pathene ndonjehere
se jane si sende, jane po ato
por ti provo, provo dhe ndrysho
dhe ti mos kerko, nuk ke shume kohe

Mos me kerko dashuri ne pafundesi
jeta seshte e gjate
fundin si hije e kemi gjithmone prane
por jeta eshte e gjate
jam klithma para heshtjes, ate zgjodhe ti

Pse se kuptove kete jete, ne pafundesi
ti po kerkon, fjale te pathene ndonjehere
une ti premtoj, une do ndryshoj
do te kerkoj, do te takoj
une te premtoj, une do ndryshoj
po te premtoj, po te premtoj
do te ndryshoj dhe do te gjej

Ti sme kuptove ne jete
te jete premtim
po te premtoj, une do ndryshoj
do te premtoj, do te premtoj dhe do te gjej
Stela Brahimllari
Publikimi: 01/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Stela Brahimllari - Te Premtoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Premtoj".
3. Video është e këngës "Te Premtoj", por nuk këndohet nga Stela Brahimllari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stela Brahimllari:


Komente 0