TEKSTESHQIP

Stelina
Je Ti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Ti" kënduar nga Stelina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
 Konkurron në kategorinë “New Artist” me një këngë të cilën ia ka dedikuar vajzës së saj, si dhuratë për ditëlindje. Nëpërmjet këngës “Je ti”, Stelina përcjell një mesazh për të gjitha nënat që t’ia dalin të shijojnë mëmësinë pa marrë parasysh sfidat e jetës.