Më mbaj mend (për 1 muaj)

Street Boys Onv - Te Kerkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

jeta ime te lutem me fal
ti me tradhtove..lamtumir pergjithmon

(bes kuksjani)

netet shum te gjata zemer ditet spo kalojn
kujtoj imazhin tend si spo mundem tet harroj
tkerkoj se shum po vuaj midis rruges jam pa kthim
a thu zoti msheh fatit tim i jep sherim
foli vet me veten se malli me ka marr
te du un si i cmendur e per ty buza me esht thar
por prap un kam besim
por prap dua rikthim
por prap shpres po kerkoj
por prap me lot jetoj

refreni 2x

nen shijen e stuhis erresiren me ndritco
ne te ftohtin e vetmis vec me puthje ti mu mngroh
dua te te shoh...dua tet takoj
edhe pse ste kam vetem ty te dashuroj..

mmm dashuro zemer kjo fjal po qendron
jetoj me mall dhe vuajtje se ngrohtsia me mungon
por prap e ule veten se te humba prej gabimit
e tash me........un po nisem prej fillimit
eci midis njerzve me shpresen qe tet takoj
shikoj..por ti spo shfaqesh un pa ty smundem tjetoj
po ndjej nje ankth ne zemer,prej merakut spo ndaloj
po shoh mekat pa emer e mes shiut po qendroj

refreni 2x

nen shijen e stuhis erresiren me ndritco
ne te ftohtin e vetmis vec me puthje ti mu mngroh
dua te te shoh...dua tet takoj
edhe pse ste kam vetem ty te dashuroj..

jeta ime te lutem me fal
ti me tradhtove..lamtumir pergjithmon


Ky tekst u dërgua nga Loveubessy

Street Boys Onv - Te Kerkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Street Boys Onv.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Street Boys Onv:


Komente 0