Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Street Thugs - Eja Me Shiko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Me Shiko".
3. Video është e këngës "Eja Me Shiko", por nuk këndohet nga Street Thugs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Street Thugs - Eja Me Shiko  (Feat. Matilda & KMC)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

Featuring

KMC

25/11/2012

2012-11-24T23:48:10+00:00(LiL-G)Ditën që ti ike m'bone t'ndihem pesimist
Për ty vetëm suksesi ishte linj e dashuris
U zhyta në oqean për ato sy impossible
Doja ti fitoja që ti ktheja në possible
Po mundohem t'zgjohem dhe të kthehem n'realitet
Shpesh her dal nga vetja për ktë ndihem të vobekt
Seriozisht e kam plot vajza i kam përmas
Asnjërës prej tyre nuk mund ti japi shkas

(ForTuna)Suksesin un e mora tash i kam senet okay
Ti ike m'le n'vetmi po prap ti nuk ke faj
Kam bo shum gabim jetën ton e kom gërtit
Ti m'shtine me e bo dhe ti ke qen very shit
Më fal për fjalorin që po flas pak banal
E ka fajin anglishtja e ka fajin albania
Na ka ra ky virus për me bo vetëm hite
Na jena t'part në kët ven jena mret për shum vite

(Vajza)Eja më shiko njëher se sa jam rrit
Eja të të shoh njëher nga aparenca
Më ka marrë malli u lodha duke prit
Se me ty zemër kam shum kofidenca
Un e hapi derën dhe ti derën e mbyll
Nuk e di oj zemër un kam shum emocion
Do bëj zemrën gur me ty do jem gjithmon
Se ti je ajo ndjenj që më frymëzon
(Ti je ajo ndjenj që me frymëzon)

(KMC)A thu ti ke turp se ndoshta un jam repist
A thu ti ke turp se dikush ta bon me gisht
A thu t'ka mashtru shoqja për mu të gjorin
Kush o kjo zonjush A A A A
Ti ndoshta je martu dhe i bon burrit yzmet
Sa shum ke gabu veten tane e ke myt
Kujtoje dhe njëher at nat në aeroport
Kur ike m'the pritëm se do vij prap

(ForTuna)Suksesin un e mora tash i kam senet okay
Ti ike m'le n'vetmi po prap ti nuk ke faj
Kam bo shum gabim jetën ton e kom gërtit
Ti m'shtine me e bo dhe ti ke qen very shit
Më fal për fjalorin që po flas pak banal
E ka fajin anglishtja e ka fajin albania
Na ka ra ky virus për me bo vetëm hite
Na jena t'part në kët ven jena mret për shum vite

(Vajza)Eja më shiko njëher se sa jam rrit
Eja të të shoh njëher nga aparenca
Më ka marrë malli u lodha duke prit
Se me ty zemër kam shum kofidenca
Un e hapi derën dhe ti derën e mbyll
Nuk e di oj zemër un kam shum emocion
Do bëj zemrën gur me ty do jem gjithmon
Se ti je ajo ndjenj që më frymëzon
(Ti je ajo ndjenj që me frymëzon)

(Vajza)Eja më shiko njëher se sa jam rrit
Eja të të shoh njëher nga aparenca
Më ka marrë malli u lodha duke prit
Se me ty zemër kam shum kofidenca
Un e hapi derën dhe ti derën e mbyll
Nuk e di oj zemër un kam shum emocion
Do bëj zemrën gur me ty do jem gjithmon
Se ti je ajo ndjenj që më frymëzon
(Ti je ajo ndjenj që me frymëzon)


Ky tekst u dërgua nga Nigh Angel
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet