Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Ca Bone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"20 Hite 2011"

Këngë e albumit:

"Bad Boys"

Komente

1 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ca Bone" kënduar nga Stresi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Stresi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet