A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stresi - Fake Love


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  71

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/06/2017

2017-06-15T17:00:01

STRESI:
Flor Bana ..
Stresinjo
Bb4life

Zemer si me ty
si pa ty
un krejta i kom
t'gjitha ti kom dhon
po ti i harron
ftyra jote e bukur
po menjen menjen shum bosh
un tash t'shoh prej larg
me tjer tu dasht me i josh
Duke i Bo gjonat zoom
je duke me humb
e tash i jap fund un me ty
ti kerkove me shum
nga qka kisha un
nga qka kisha un
per njo si ti(2x)

REF:
Ti po bon fake love
dashni po don sa her m'takon
ti po bon fake love
per dashni veq ti pom don

STRESI:
Sa ndryshe qe ti je
kur senet po i menon
sa her afer qe vjen
tjeter sen s'intereson
pom pyt edhe pse
po bon
sikur se kupton
veq te vetja ti m'sheh
po vetes po i bon dom
Duke i bo gjonat zoom
je duke me humb
e tash i jap fund un me ty
ti kerkove me shum
nga qka kisha un
nga qka kisha un
per njo si ty(2x)

REF:
Ti po bon fake love
dashni po don sa her m'takon
ti po bon fake love
per dashni veq ti pom don


Ky tekst u dërgua nga Kidd\'AKartolina (2)

2018-01-24 17:30:12
Duke i Bo gjonat kshu
je duke me humb
e tash i jap fund un me ty
ti kerkove me shum
nga qka kisha un
per njo si ti
2017-10-16 19:19:09
Ti po bon fake love
dashni po don sa her m'takon
ti po bon fake love
per dashni veq ti pom don

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019