Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Kush Rakin Je Ti? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  79

Jaao
It's Bad Boys 4 Life
It's your boy Stresi, Stresinjo
The only real clique in Albania
BB4LIFE
Osh familja qe ta ** familjen
Per njoni tjetrin gjith e kena zgjidhjen bro
Un asnjonin prej ktyne jo nuk e njoh
uooo

REF:
Kush karin je ti
Pse po fol per ne kur nuk na njeh ti
Gojen e ke ttmadhe vetem leh ti
Na ju njohim mir ju seder skeni
Ca karin vleni

Thirre policin 129 bi**h
Kurvat kshun kan bo neper Tiron
Snic, e tash pe majn vetit trond
Po lypin baben me ju kthy e me ja qi at non
Too much politik brratan
Kurvat folin si karvan
Amo mu nuk po ma han
Goja madhe vetem han
Kthehna nrrep afganistan
Ku po shkon more jaran
Raki shum i madh e krejt po mkapen si tarzan
A je me mu a me ata
Ajo e din sjeni kerrkah
BB4LIFE jon gjithcka
Lyp sa tdush si ne nuk ka
Merre grupin rratataa
Shpulla ftyre ca ca ca
Merr dhe kryeministrin ndac
As per to mu nuk ma ha
Jeni bo sikur spllifat e hood-it
Kaloni dor e mdor ju kurvat e mutit
Po doni fam prej ktij robin hodit
Po nuk jau jap (noo)

REF:
Kush karin je ti
Pse po fol per ne kur nuk na njeh ti
Gojen e ke ttmadhe vetem leh ti
Na ju njohim mir ju seder skeni
Ca karin vleni
Kush karin je ti
Pse po fol per ne kur nuk na njeh ti
Gojen e ke ttmadhe vetem leh ti
Na ju njohim mir ju seder skeni
Ca karin vleni

U ktheva prap nket rrep
Se ju myten grat
Sa her jom kthy nket loj
Rreperat demostrad
Kush o munu e ka provu
ME ne i kem lon rat
Ti zdin sen per jeten teme
Pse po fol o shkerdhat
Se jom mo i modh i ma tmdhenjve
Ju coj selam krejt dajve
Un kom beef me shtetin
Kta rrepera jon vec hajt bre
Kom pa shum si puna juj
Po hini nvena thuj
Arkimedi e ka pa zhurmn
Si me gjujt ner uj
Kshuqe le bre tfolin kta hejtera
Nuk kan vepra kta pedera
Se ky Stresi tvje te dera
Tqihet jeta jo karriera
Sjom prej atyne qe ka tfryn era
Punt i kryjna me havera
Ju nuk keni prag e jo mo me dal te dera
Eyyyy
Jeni bo sikur spllifat e hood-it
Kaloni dor e mdor ju kurvat e mutit
Po doni fam prej ktij robin hodit
Po nuk jau jap (noo)

REF:
Kush karin je ti
Pse po fol per ne kur nuk na njeh ti
Gojen e ke ttmadhe vetem leh ti
Na ju njohim mir ju seder skeni
Ca karin vleni
Kush karin je ti
Pse po fol per ne kur nuk na njeh ti
Gojen e ke ttmadhe vetem leh ti
Na ju njohim mir ju seder skeni
Ca karin vleni

Yooo
CA karin vleni
Its your boy BB4LIFE

Nuk bon me provoku
Brraahh
Ma kini merak listen e dasmes


Ky tekst u dërgua nga FjordiStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/04/2020


Stresi - Kush Rakin Je Ti?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Rakin Je Ti?".
3. Video është e këngës "Kush Rakin Je Ti?", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

18
21
25
21
19
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0