TEKSTESHQIP

Stresi
Loca
Lyrics
(Feat. Il Ghost)

Ajo o loca une jom loco shes so sweet like hashish maroco
Zombi zomba ou omba ti je ma bomba
Per ty lash enxhin kejsin stejsin i lash te tona
Kur jam me ty une skom stres atyne pse ju besova
Kta rrin tu na pa ca the ca tha se i myti xhelozia
Ska sen qe na ndan mes nesh shum o kjo dashnia
Kta rrin tu na pa ca the ca tha se i myti xhelozia
Ska sen qe na ndan mes nesh shum o kjo dashnia
Ti je perfekt edhe pse jom kon me ty nje viza
Po ti je me e bukur se davinci monalisa
E bukra ime je, si shiu n'ombrella
Ciao bella tu brilli come una stella
Ajo ka qef ne bo la vida la vida loca
Poza i ka krejt permas edhe un me dosta
Ajo ka qef me bo la vida la vida loca
Ma mafioza me mu po don me bo casa nostra
Gucci prada gabana dhe zemren ta fala
Je loca ca po don hala
Jeah paren te quero te fama une tana me pas une paramena
Qysh munesh me bo katile kur e din per ty ca kom bo
Loca pse po ma bon me hile (EE)
Loca loca locaaaa biance come cocaaa
100 paranojaaa ca kom mrena nuk e diiii
Loca loca locaaaa biance come cocaaa
Mariuhana cdo naaat qe jom tu kalu pa tyyy
Ti je perfekt edhe pse jom kon me ty nje viza
Po ti je me e bukur se davinci monalisa
E bukra ime je, si shiu n'ombrella
Ciao bella tu brilli come una stella
Ajo ka qef ne bo la vida la vida loca
Poza i ka krejt permas edhe un me dosta
Ajo ka qef me bo la vida la vida loca
Ma mafioza me mu po don me bo casa nostra

DËRGOI: