Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stuhia - Superstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Stuhia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stuhia - Superstar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/08/2009

2009-08-17T15:24:13+00:00refreni
Superstar gjith kem mu kan venin e par dihet kush e mannnn ohohohoh
kejt e din qa jem tu qit kur vim na kejt i hapin syttt eh eh eh eh

1
Bumm qeqe apet popo
edhe me ni nice fllooo
boj sho sho sho sho
sa her knej jam oh oh oh
veq ni tel shokt vin meniher
ej wat go in an ej qysh tkam haver
a po dalim naper rrug e kallim
kerrin e fort muziken se nalim
kejt na kqyrin o sa lezet
mu qu mi ja lyp prit se tash vjen vet
e din mir se kush asht bosi
leje rrugen po edhe repin ta sosi
thopen thuk po doket sik
sjam ka tlus veq po du fik fik
qika spo don ma mir me s hku te shpija
haver futja gaz se po na nalin policija

2
pse jam i trent un nuk kam faj
kur jam me dosta nina haj
ma tfort kallzom ku ka
aha aha skoka as nja
normal gjith ka mu kan fresh
un boj muzik per met knaq nvesh
kesh kesh sit don mkallzon
ska rensi ku je veq um thirr ntelefon
mnjohin ngjdo ven hiq pa reklama
jam president ma i qarrt se obama
qka fama sum intereson
ndesh me dit stuhia per pare nuk knon
qka boj e boj me zemer
srritna men se boll kam emer
qe jam fac e din gjdo femer
e per do do i kam ner themer

3
jam ma i pashum s e bred piti
merrni msim babes se qysh bahet hiti
u qfar shti qa po thu
u qafr konge mos je tu menu
nejse ski tru shit je vet
veq ngoj e man qata zdin qka flet
se kush asht mret e din kejt
tiggrat crew aha we bek
superstar yes we ar
naper gjdo gar gjithmon nven tpar
ma tnalten shkall v v ip
pom lut nEstard po qe spot hi
mledhni kejt hitat knena gjumi
i pari ke tash je te funi
talenti ri qe tkall nlirika
boj real rep edhe kllab per qika


Ky tekst u dërgua nga Avni Musliu
Më Shumë Këngë Nga Stuhia:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet