Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suela Malo & Blledi Angel - Si Cdo Cast Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

jeta me ty ndryshon
nuk e shoh bardh e zi
jeta me ty ka kuptim
e you now where a me
jeta pa ska lezet nuk jep as efekt
jeta pa ty ska sens nuk jep as koncept
je ti ajo qe ma kthen endrren dhe ma ben realitet
je ti ajo qe e shkaterron e bon dhe perfekt
ne te dy e kalojm konceptin seks on the city
se ne te dyve jo kurre nuk na gjendet limiti
fiks per njoni tjetrin aha jemi bo
un vetem ty te njoh zemer e tjeter ska mo
po po po je ti ajo qe un shoh
je ti ajo qe ndjenjat e mia i merito
zemer si te flas ty nuk i flas dot nje tjetre
zemer du te te shoh ty se vec ty te kam ne mendje
dua te takoj te takoj dhe te shprehem
dua te tregoj se sa mir me ty ndjehem

ref;zemer si cdo cast cdo cast
me ty eshte magji edhe enderr
zemer si cdo cast cdo cast
per ty ekziston vec nje emer
zemer si cdo cast cdo cast
me ty eshte magji edhe enderr
zemer si cdo cast cdo cast
per mu ekziston ver nje emer ...emer

Jeta pa ty skalon ee nuk ka kuptim
Jeta pa ty sndryshon kthehet ne zhgenjim
Jeta pa ty ska epsh nuk esht e lehte
Une sdua tbehem ex qe ti te bohesh nje next
Mami mami comon u turn me on
Zemer dije se po nuk erdhe im gone
se ti me ben mu te ndihem mire
e se kam me tveshtir
ti ma ben me


Ky tekst u dërgua nga  suelamaloSuela Malo
Publikimi: 09/06/2013
Festivali: Top Fest 10


Suela Malo & Blledi Angel - Si Cdo Cast
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Cdo Cast".
3. Video është e këngës "Si Cdo Cast", por nuk këndohet nga Suela Malo & Blledi Angel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0