Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sulo Braçaj - Nene Kurbeti Na Ndau  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/08/2017

2017-08-07T16:28:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nene Kurbeti Na Ndau" kënduar nga Sulo Braçaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sulo Braçaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sulo Braçaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet