Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syndrom - Mos Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Prap i kerkova syte e tu si qiell
Vetem enderra tani me ndihmoj afersine ta ndjej
A te kujtohet kur me pate thene
Se un dhe ti do te jemi bashk sa te kete diell dhe hene
A do te me kthehesh ti une dua ta di
A do te shoh edhe nje here

Kur asgje nuk te shkon
Kur nata te mashtron
Mos harro dikush ne ty mendon
Kur qdo rruge qe mer te mbaron ne terr
Mos harro dikush ne ty mendon
A te kujtohet
kur me pate thene
Se un dhe ti do te jemi bashk sa te kete diell dhe hene
A do te me kthehesh ti une dua ta di
A do te shoh edhe nje here

Kur asgje nuk te shkon
Kur nata te mashtron
Mos harro dikush ne ty mendon
Kur qdo rruge qe mer te mbaron ne terr
Mos harro dikush ne ty mendon

A do te me kthehesh ti une dua ta di
A do te shoh edhe nje here
Kur asgje nuk te shkon
Kur nata te mashtron
Mos harro dikush ne ty mendon
Kur qdo rruge qe mer te mbaron ne terr
Mos harro dikush ne ty mendon

Kur asgje nuk te shkon
Kur nata te mashtron
Mos harro dikush ne ty mendon
Syndrom
Publikimi: 06/02/2000


Syndrom - Mos Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Syndrom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Syndrom:


Komente 0