TEKSTESHQIP

Syndrom
Agimet E Perlotura
Lyrics

Syt me janë mjegulluar
qe kur mendoj per ty
dhe lotet me janë shterrur
nga vaji ne vetmi ...

Agimet i pres me sy te qelur
dhe jet e kot me eshte kjo
i lodhur ne vetmi
qe kur mu largu ajo

Shikoje fytyren time
dhe lotin qe nga syri pikon
Aty do te gjesh pergjigjjen
qe prej kohesh e kerkon

Gezimet tona i ndajtem
jet te bukur te dy shijuam
dashuri e lumtur ishte
ndarjen fare se kujtuam

Tani eshte von per gjithqka
se edhe veten e kam shkatrruar
ska mbet fare shpres tek un
se jeta me tej duhet jetuar

Shikoje fytyren time
dhe lotin qe nga syri pikon
Aty do te gjesh pergjigjjen
qe prej kohesh e kerkon

DËRGOI: