Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

T.I. - U Don't Know Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Don't Know Me".
3. Video është e këngës "U Don't Know Me", por nuk këndohet nga T.I..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

T.I. - U Don't Know Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I'm a tell ya'll sucka niggas somethin
Once and for all
Look here dawg

[Chorus]
You might see me in the street
But nigga you don't know me
When ya holla when you speak
Rememba you don't know me
Save all the hatin and the poppin
nigga you don't know me
Quit tellin niggas you my partna
Nigga you don't know me
Don't be a groupy keep it movin
Nigga you don't know me
Hey I ain't trippin pimp the truth is
Really you don't know me
Ya you know they call me T.I.
But you don't know me
You be hatin and I see why
Cuz you don't know me

I think its time i made a song fo niggas who don't know me
I graduated out tha streets, Ima real OG
I been trappin shootin pistols since I stood four feet
So while you niggas actin bad, you gon have to show me
You gone make me bring this chevy to a real slow creep
My niggas hangin out the window, mouth fulla gold teeth
When the guns start poppin, wonder when its gonna cease
Cap'll hitchu on the side and create a slow leak
We been in the speculation cuz today we gone see
What's the future of a pu*sy nigga hatin on me
I giva f*ck about the feds investigation on me
I don't care they at my shows and they waitin on me
Ima keep a flossy poppin long as to is on the beat
Tell police that I ain't stoppin Ima keep it in the streets
Contrary to yo believes, im as real as you can be
Fuck yo thoughts and yo feelings nigga you don't know me.

[Chorus]

Hey once again let me remind you nigga you don't know me
So don't be walkin up and askin whats the deal ona Ki.
I don't know if you wearin wires you could be the police
If I was slangin dope you couldnt get an OZ
See me at the PSC follow thru and tha show deep
Hommies holdin up the doe, cuz they know we toat heat
I just wanna wrap a C, blow a dro ina flee
Only playin bout a dozen different picutures ina week
I just wanna chill with country and his daddy Freddy G
Ballin out everytime, every stone is but a G
Wanna ball in the Bahamas curtousy of KT
Mac Boney gotta Mill. as well as a dolla DP
Ak house on the hill right next to JG
Everyweek be there for lunch, busta blunt and eat free
Get in day paid Lil Craig dead meat
That's the only shot we got at gettin cap back on the streets

[Chorus]

You see a nigga hatin on a G
Ask em what's it gonna be
Whatcha lookin at, pu*sy nigga you don't know me
At the club, in the streets
Or where ever we should meet
It's choppa choppin pistols poppin nigga you don't know me [2x]

[Chorus]

Grand Hustlin' Pimp
Urban Legends Comin Soon
The wait is over hommie
PSC Pimpin

You don't know me dawg...


Më Shumë Këngë Nga T.I.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet