Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

T.I. - Don't You Wanna Be High

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't You Wanna Be High".
3. Video është e këngës "Don't You Wanna Be High", por nuk këndohet nga T.I..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

T.I. - Don't You Wanna Be High  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[CHORUS:]
Hey don't ya wanna be high? Hey listen baby come fly wit me, take a ride, get
high wit
me. I know you wanna be high. You never wanna say bye to me, if you ever come
fly wit me. Hey
dont ya wanna be high? Hey, listen baby, come fly wit me, take ride, get high
wit me. I know
you wanna be high. Promise you'll never say bye to me, if you ever get high wit
me.

[VERSE I:]
The bucket's on tilt, truck is on stilts i did another deal today, at least a
couple
mil'. Naw i'm askin you to chill, wanna pat that down I'm tryin to pick you up
and never put
your a*s back down. get rid of all your worries, why you draggin that around?
Here pop one of
these and now pass that around. Fire it up, take a shot, now your a*s in the
clouds. Can i bend
ya over, throw your a*s back down? No need sayin no. we way pass that now. I
aint them other
niggas, just control the flashback now. Make three wishes, you can have that
now. Fuck the
finacin', payin cash right now. miracle man, make your dreams come true. Take a
ride, get high,
bout time you come too.Bet ya life done changed, ya likin my last name Done had
a couple
babies, wit a Bentley and a Range. Crib on the water, eatin meals on the plane
And ya ilfe in
the sky like you lived on a plane. So much good shit to fill ya brain, If the
band seem
strange, i'm jus sayin'

[CHORUS]

[VERSE II:]
You see me chillin' out, kickin back in the ride, Wit fly broad on the
passenger
side. Got a nice smile and immaculate eyes. fore' she get inside, she dont have
to decide.
Cause she can have it like she want it, we can do it like that. And i went and
threw it to her
and she threw it right back. She say nobody gave it to her like that, Hit it
from the back, I
figure you would like that. Her head and tight pu*sy good like that And damn
she aint even from
the hood like that So she probably never kicked it wit a cool nigga Other
niggas had her, didnt
know what to do wit her. Intimidated by her face and her cute figure. Cause her
waist real
small and her a*s way bigger Don't she know that if i want her, I aint finna
play wit her. All
i gotta do is spend a A wit her

[CHORUS]

[VERSE III:]
Hey what it is, pretty girl, would you like to come and kick it wit a nigga for
a
night or two And you can take your clothes off if you like to. And it dont
matter 'bout the
cost if i like you i just do it shawty, I aint gotta try t. Bust a move, bet ya
I can set a
fire in you. me chase round behind you? Why boo? i'm like you, you know you
fly, but i'm fly
too. you know how to do it, alwayz ride good. Match the paint wit the wheels,
the trunk and the
hood. You dealin' wit a real nigga, get it understood. I'm still in the hood,
even when in
Hollywoof. Wit my beat down low and my top let back You lookin' for a G. well
you got just that
Well i can be a King and you can be my princess Baby all you gotta do is say
yes.

[CHORUS]


Më Shumë Këngë Nga T.I.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet