Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

T.I. - What Ever You Like

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "What Ever You Like".
3. Video është e këngës "What Ever You Like", por nuk këndohet nga T.I..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

T.I. - What Ever You Like  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00i said you can have whatever you like
I said you can have whatever you like
Yeah

refrain:
Stacks on deck
Patron on ice
We can pop bottles all night
And baby you can have whatever you like
I said can have whatever you like
Yeah
Late night sex, so wet and so tight
Gas up the jet for you tonight
And baby you can go wherever you like
I said can go wherever you like
Yeah

Anytime you want to
Pick and telephone, you
Know it ain't nothing,
Drop a couple stacks on you
Want it you can get it, my dear
Five million dollar homes
Drop Bentley's, I swear - yeah
I want your body, need your body
Long as you got me, you won't need nobody
You want it I got it, go get it I bought it
Tell them other broke nig*as be quiet

refrain

Shorty you the hottest
Love the way you drop it
Brains so good, could've sworn you went to college
100K deposits
Vacations in the tropics
Everybody know it ain't tricking if you got it
And you ain't never gotta go in your wallet
Long as I got rubber band banks in my pocket
Five, six rides with rims and a body kit
You ain't gotta downgrade
You can get what I get
My chick can have she want
Can go to any store, buy any bag she want
I know you ain't never had a man like that
To buy you anything your heart desires like that
I want your body, need your body
Long as you got me you won't need nobody
You want it, I got it
Go get it, I bought it
Tell them other broke nig*as be quiet

refrain

I'm talking big boy rides
And big boy ice
Let me put this big boy in your life
The thing get so wet, and hit so right
Let me put this big boy in your life, that's right
I want your body, need your body
Long as you got me you won't need nobody
You want it, I got it
Go get it, I bought it
Tell them other broke nig*as be quiet

refrain

language english
viewed521 times


Më Shumë Këngë Nga T.I.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet