Më mbaj mend (për 1 muaj)

Të Kthyherit - Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti ti gjdohere me shum per mua
Se sa vlej un per ty
Duha ta flas te verteten
Kur t`siqoj ne te dy syt
Ti gjdoher je pran meje kur gjdo
Gje tjeter em mundon
Dikur s`besoja se me doje
tani shpresoj se kuptoj
gjodoher kur s`mendoja fare
ti mendoje per te dy
edhe ateher kur kisha nevoj
ti gjithmon ishe aty
e tera qe dua ne kete jete
je ti jo vajze tjeter
edhe pse te dua aq shum
mendoj se meriton me teper
prandaj dua te te ndjej
ti kuptoj fjalet qe i thua
ne t`ardhmen timja
ate qe du asgje nuk vlen per mua
dhe ateher asgje kur nuk shoh
gjdo gje behet e tepert
ti gjdohere me jep arsime
te mendoj per diqka tjeter
je e vetmja ne ket jete
te mbetesh gjithmon per mua
gjithmon duha te te kem pran
ta kuptosh sa shumte dua
jo nuk duha qe te shkosh
te jesh dikund larg meje
dua te te prqafoj
dua t`jem gjithmon pran teje

ti, ti krejt qka dua je ti
vetem ti jo asgje tjeter ti
krejt qka dua je vetem ti
jo asgje tjeter

tim e ben te qesh me mua
e kur te qesh nuk me mbrojte
ti gjdo here m eben te lumtur
edhe kur gezimi tretet
edhe kur nuk je pran
gjithmon te ndjej te kujtoj

gjdo rradh thua te verteten
prandaj un te besoj
per gjdo gje kur flet
duha te jem me ty edhe kur ter tjerve u pengon
e di qe ndoshta ti je shkak qe te tjeret me urrejn
e di qe gjdo gje mund te duket e veshtire nganjehere
ato qe tjerit i flasin per ty kurr nuk u besoj
prandaj dua te me degjojsh ate qe dua ta tregoj
se te desha te dua dhe do te dua gjithmon
nje dit thjesht do te jemi bashk
per asgjekund nuk do te jet vone
tim e ben te sillem ndryshe
qe te kem gjithmon guzim
para edhe kur moti dua te kem pages durim
dua te flas me teper por fjalet kurr nuk perfundojn
dua te ecim bashk rruges qe tjeret t`na shikojn

ti, ti krejt qka dua je ti
vetem ti jo asgje tjeter ti
krejt qka dua je vetem ti
jo asgje tjeter

dikur nuk isha i sinqert
e beja etem me genjeshtra
dhe kur isha mesuar te luaja me femra tjera
por tim e mesove si duhet te flas gjdoher te verteten
edhe nese jam me ty por edhe ateher kur jam vetem
me pelqen kur je e lumtur
te me zgjekulet ne sy
me pelqen ateher kur qeshesh ateher kur jam vetem me ty
ashtu si un besoj ne ty
fjaleve te mija tju besojsh
çdoher kur te kesh nevoj
te lutem mua me trego
e di se pa ty jam i humbur
vetem per ty dua te mendoj
te flas vet me ty
kur ti flet dua te degjoj
vetem dy fjale
dua te ti them
trupin tand te bukur qe pran vetes dua ta kem
kur me peshperit diqka te bukur dua te degjoj
e di se shum here bej gabime po s`dua te lendoj
dua te fshi nga te tjerat te ruaj gjithmon ne zemer
te kuptosh se perveq teje nuk du kurr tjeter femer, jo

ti, ti krejt qka dua je ti
vetem ti jo asgje tjeter ti
krejt qka dua je vetem ti
jo asgje tjeter

2 XNuk kemi video për këtë këngë.
Të Kthyherit - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Të Kthyherit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0