Më mbaj mend (për 1 muaj)

Toni Mehmetaj - Endrra E Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Si engjell i bardh ti kalon prane meje
e nuk flet e nuk sheh buzeqesh
perkedhel ti gjithshka brenda meje
je muzik ne shpirtin tim

Dua une qe te jem pran teje
e ti shoh e ti prek syte e tu
nuk mjafton dita jo smjafton as nata
kur me shpirt dashuron

ref 2x
Ti je endrra e pare ti je dielli qe me zgjon
ti je ndjenja e zjarrte qe me ngroh

ti je endrra e pare ti je dielli qe me zgjon
ti je ndjenja zjarrt qe me ngroh

Dua une qe te jem pran teje
e ti shoh e ti prek syte e tu
nuk mjafton dita jo smjafton as nata
kur me shpirt dashuron

bridge

Ti je endrraaa, ti je ajo qe me zgjonn

ref 2x
Ti je endrra e pare ti je dielli qe me zgjon
ti je ndjenja e zjarrte qe me ngroh

ti je endrra e pare ti je dielli qe me zgjon
ti je ndjenja zjarrt qe me ngroh


Toni Mehmetaj - Endrra E Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra E Pare".
3. Video është e këngës "Endrra E Pare", por nuk këndohet nga Toni Mehmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga T-Miles A.K.A Unbeliever:


Komente 0