TEKSTESHQIP

Tefik Islami & Grupi Viola
Ku Je Ti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je Ti" kënduar nga Tefik Islami & Grupi Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, projekti u përcoll tek fansat i punuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 31 Dhjetor 2009.