TEKSTESHQIP

Tefik Islami
Dasma
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma" kënduar nga Tefik Islami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 29 Shkurt 2016, Tefik Islami publikon videoklipin "Dasma".