Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tefta Tashko Koço - Tefta Tashko Koco

Tefta Tashko Koço - Këngë Lirike Qytetare Shqiptare Dhe Repertor Klasik (2005)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet