Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Gerbovci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  89
BIOGRAFIA: Teuta Gerbovci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore tetovare. Më datë 7 Nëntor 2015, Teuta Gerbovci publikon videoklipin "Nënë Më Mungon". Më datë 22 Maj 2016, Teuta Gerbovci publikon videoklipin "Cika Diaspores". Muzika e këngës u punua nga Bekim Malsia, teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 26 Nëntor 2016, Teuta Gerbovci publikon videoklipin "Uron Nusja E Deshmorit". Më datë 8 Janar 2018, Teuta Gerbovci publikon videoklipin "Te Gjith Ne Nje Vend". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irma Gurakuqi

Liliana Kanina

Lumnije Menxhiqi

Ema Bytyqi

Entela Ilirjani

Burbuqe Rada

Alma Velaj

Suzana Qatipi

Luljeta Kuraja

Sevi

Tags: Teuta Gerbovci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet