A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Teuta Selimi - Ku E Begenise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/12/2008

2008-12-17T17:22:11

ku e begenise ku e begenise luli vllaun teme,
ku e begenise luli vllau teme.
Un e begenisa un e begenisa oborrin me peme,
un e begenisa oborrin me peme.
gooo .
oborrin me peme oborrin me peme luli ku e ke pae,
oborrin me peme luli ku e ke paee.
kur jum kan i vogel kur jum kan i vogel ka dejra kam rae,
kur jum kan i vogel ka dejra kam rae.


Ky tekst u dërgua nga Kreshnike
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019