A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Teuta Selimi - S'eshte Dashnija


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  138

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Top Albatrade"

Këngë e albumit:

"Top Emra Dhe Lyra"


Dashnija s'po t'shkon per dore,
e boll t'forta i ki do fore,
per me fjal ma i mir nuk ka,
me vepra je hiq kerkah,

Kot pe sill ti muhabetin,
Nuk po mun mem ba per veti,
Bane hapin merr guxim,
S'ban dashnore pa kan trim,

REF:
S'eshte dashnija per qyqana,
Afrohu djal ty t'shitoft zana,
Akullin e zemres shkrima,
Se dashnija eshte per trima, X2 (dy herë}

Dashnija s'po t'shkon per dore,
e boll t'forta i ki do fore,
per me fjal ma i mir nuk ka,
me vepra je hiq kerkah,

Kot pe sill ti muhabetin,
Nuk po mun mem ba per veti,
Bane hapin merr guxim,
S'ban dashnore pa kan trim,

REF:
S'eshte dashnija per qyqana,
Afrohu djal ty t'shikoft zana,
Akullin e zemres shkrima,
Se dashnija eshte per trima, X4 (katër herë)


Ky tekst u dërgua nga Gentrit Lecaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019