Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Anti Reklam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Nuk po durohesh kur po fryhesh
se dikur me pate ti
Nuk po duroshesh nuk po kryhesh
fol per diqka qe ma se ki.

Nuk e di ku po don me dal ti
nuk eshte ma qka u kane moti
fakti qe une nuk jam me ty
kallxon se nuk je kane i zoti.

2x
Mos i thuj askujt zemra jeme
se ishim bashk ne te dy
se ske mujt me rujt der kete femre
bota kane me kesh veq me ty.

2x
Mos i thuj askujt zemra jeme
me emrin tem mos bon fame
met ik prej dore der kjo femre
veq per ty eshte anti reklam
veq per ty eshte anti reklam


Ky tekst u dërgua nga ErlindaTeuta Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/01/2016


Teuta Selimi - Anti Reklam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anti Reklam".
3. Video është e këngës "Anti Reklam", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0