TEKSTESHQIP

Teuta Selimi
Buzet Digjen
Lyrics

ishte nat e fundit qe dola me ty,
zemra qe te deshti pernjeher u thy,
para teje sot sdua me te qaj,
edhe pse syt i kam plot vaj..
buzet qe digjen sikur prush perveq teje si puth kush ti ke qen dhe gjithmon do t jesh dashuria e vertet...
edhe pse me ike dhe pran teeje sjam un ket ta kam falur inatin sta kam pse nuk mundem kurr diqka tet bej keq sjam si ti dhe ket merre vesh..
buzet qe digjen sikur prush perveq teje si puth kushh..
oo ti ke qen dhe gjithmon do t jesh dashuria e vertet
reff ....

DËRGOI: