Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tha Answer - Outro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jap shej trafik repit ruju vi me shpejtesi repera dilni trotuar se ju shkeli me aftesi qet leje qka e mura kogja shum eshte ka kryn pun tash pe di ku o fora kush e shkeli krijoj pun.Seni jem shum i shpejt juve veq po verdat motori juve ju ka shym spo ju llezet per inat o i ngrat koke lluft shko e kqyru te kovaqi për ni seni shum heshti bombardoj si Apaqi...O mam kuku xhaxhi o ka vjen po si shpulla hiq pa cep pa pi drog hiq pa përdor kurfar llulla si do tulla ju bin kry tmiren e vrej me sy qa um vyn e ofroj qa sum vyn drejt e pshty.Cilësi po bi rap për tjer jom ispeksjon qati që nuk i shitet vi e kogja pom vjen ron si metoden e lart si me publicitat Answeri vjen e bjen krejt juve ju len mbrap......wenny...........


Ky tekst u dërgua nga Wenny Gashi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tha Answer
Publikimi: 07/07/2008


Tha Answer - Outro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga Tha Answer.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tha Answer:


Komente 0