Më mbaj mend (për 1 muaj)

TIKA - Diss (Melinda) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Ti qe nuk din me shkru vet
Nuk e di pse po bon rap
Se hiphop-i esht si det
Munesh mu myt n'ta shum leht
Nuk bon me ti pi sorra ment
U nime, ti je sorra vet
Tika, Tika, Tika,
Nuk o si kto tjeratNuk kemi video për këtë këngë.


Tika
Publikimi: 31/01/2020


TIKA - Diss (Melinda)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss (Melinda)".
3. Video është e këngës "Diss (Melinda)", por nuk këndohet nga TIKA.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tika:


Komente 0