TEKSTESHQIP

Adriatik Bejko
Shoqeria
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoqeria" kënduar nga Adriatik Bejko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor u lansua tek ne i plotësuar me profesionalizëm me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 29 Tetor 2019.