TEKSTESHQIP

Adriatik Bejko
Do Shijoj
Lyrics

Zoti na ka dhene nje jete
Sa genjeshter e vertete
Dikush qesh dhe dikush qan
Halli hallit nuk i ngjan(x2)

REFRENI
Do te pijme dhe do te kendojme
Derisa fryma te me ndal
Jeten une do ta shijoj
Le te dali ku te dale(x2)

-II-
Do dal une me shoqerine
Do pime veren dhe rakine
Do bejme qejf pak ngadal
Le te dali ku te dale(x2)

REFRENI
Do te pijme dhe do te kendojme
Derisa fryma te me ndal
Jeten une do ta shijoj
Le te dali ku te dale(x2)
INFO
Nuk mund të anashkalohej asnjë detaj, ndaj produkti muzikor erdhi i finalizuar i plotësuar në aspektin vizual edhe me një videoklip muzikor, video produksioni i të cilit është krijuar nga Icon Studio. Videoklipi u publikua me datë 24 Tetor 2020. Muzika e këngës vjen e kompozuar nga A.B Recording Production, ndërsa për tekstin u përkujdes Reli.