Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tiri - Pa Ty Nuk Mund

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Nuk Mund".
3. Video është e këngës "Pa Ty Nuk Mund", por nuk këndohet nga Tiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tiri - Pa Ty Nuk Mund  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016

Komente

Asnjë Koment

06/11/2016

2016-11-06T20:54:58+00:00do te flas me ty sot
edhe pse nuk kam fjale
te rrefej si te ndjej
kur me prek ti ngadale

E ta ndiej aromen dhe kur nuk te kam prane
se gjithcka e bukur mua me ty me ngjan
Ti me fal por une e kujtoj akoma heren e pare
dua ta filloj serish atje ku e lame

Rri me mua sonte
te t'them se sa te dua
rri me mua sonte
dhe zemren falma mua

Te dua dhe ti e di mire
te dua te dua dhe pa ty nuk mundem e di

Love me pa ty nuk mundem e di (x2)

Do te flas me ty sot
nata esht shum e gjate
je ketu cdo moment
dhe une ndihem me fat

Dhe pse ske ndryshuar
je njesoj si me pra
Qe kur un te dua
me askend me nuk ngjan

Por une e kujtoj akoma heren e pare
por un e besoja akoma
eja me pran

Rri me mua sonte
te t'them se sa te dua
rri me mua sonte
dhe zemren falma mua

Te dua dhe ti e di mire
te dua te dua dhe pa ty nuk mundem e di

Dhe pas diteve me shi
do te kete serisht pranvere
nese ti beson ne dashuri
edhe pse une kot mundohem
prekem sonte iluzohem
thelle ne kte nate
nuk te le te ikesh prap

Rri me mua sonte
te t'them se sa te dua
rri me mua sonte
dhe zemren falma mua

Te dua dhe ti e di mire
te dua te dua dhe pa ty nuk mundem e di

Love me pa ty nuk mundem e di
pa ty nuk mundem e di


Ky tekst u dërgua nga Elona Saliu
Më Shumë Këngë Nga Tiri Gjoci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet